BW colored
bw colored photo Roman Šustek
BALLET eco punk collection + ručne kolorovaná čiernobiela fotografia
prolog Je rok 2020 a pandémia zničila všetky naše zabehnuté stereotypy. Bez ohľadu na farbu pleti, pohlavie či národnosť. Sme v tom všetci. Na celom svete sa zastavil čas – mobilita sa obmedzila na minimum. Vidíme prvé satelitné snímky, ktoré porovnávame so snímkami spred pár mesiacov. Ako sa hovorí všetko zlé je na niečo dobré. A tak najväčšie svetové mocnosti prijímajú radikálne opatrenia, ako byť ecofriendly čo najskôr. Budúcnosť, ktorá sa nám ešte pred marcom 2020 zdala byť ako vystrihnutá z sci-fi filmu bude onedlho realitou. Dopravu so spaľovacími motormi nahradia ekologické alternatívy. Full self driving zníži potrebu vlastniť automobil. A naše deti nebudú chápať ,prečo naši predkovia zavrhli elektromobil. Ktorý sme poznali už v roku 1900.
art na stene ukážka v priestore Moje fotografie majú svoj príbeh a preto ich považujem za konceptuálne umenie, ktoré si zaslúži miesto v priestore. Tieto vizualizácie môžu klientovi demonštrovať využitie spoločného úsilia ako umelecký obraz na stene.
photo/design by Roman Šustek
retuš fotografie predtým a potom + video retuše fotografie je zrýchlené o 10 000%
prehraj video
design by Roman Šustek pozadie s vlastným dizajnom + navrhnuté a vyrobené pre túto kolekciu o rozmere 3x5m + viac o ateliéri nájdete tu
soundtrack + music video song45 ECO details > design by Roman Šustek
manager@rproduction.sk
+421 948 500 003
spracovanie osobných údajov
MOBIL VERZIA
(C) (P) Roman Šustek, R PRODUCTION, s.r.o. člen autorskej spoločnosti LITA a SOZA