pvc karty + kreatívna fotografia + video produkcia + grafika
KREATÍVNE ODDELENIE
aby bežné spomienky boli výnimočné
O NÁS + VYBAVENIE + NOVINKY + KONTAKT
VIDEO PRODUKCIA + FOTOGRAFIA + GRAFIKA
NOVINKY
DARČEK PRE KLIENTOV USB FLASH PLASTOVÁ KARTA SPOMIENKA DO KAŽDEJ PEŇAŽENKY Každý zákazník, ktorý využije naše služby v oblasti fotografie alebo video tvorby, získa od nás finálne dátové podklady na USB FLASH plastovej karte ako darček.
HĽADÁM ZAUJÍMAVÉ TVÁRE MUŽ ALEBO ŽENA VO VEKU 20-35 ROKOV CHCEŠ SI BEZPLATNE VYSKÚŠAŤ IMAGE FOTENIE / NAKRÚCANIE ??? Ak sa nám podarí zachytiť tvoju osobnosť a vytvoríme pekné kreatívne a imidžové zábery, odmenou ti budú pekné referenčné obrázky, ktoré môžeš publikovať na sociálnych sieťach. Jedinou podmienkou bude uverejniť zdroj. Získaný materiál nebudeme poskytovať tretím stranám. Je možné, že na základe tejto skúsenosti ťa neskôr oslovíme s konkrétnou ponukou. Preto neváhaj a vyplň tento formulár.

Formulár sa odosiela...

Vyskytla sa chyba servera.

Formulár bol prijatý.

LIMITOVANÁ AKCIA SVADOBNÝ KUPÓN -10% Stačí vyplniť tento formulár a my Vám do 10 dní odošleme poštou jednorazový zľavový kupón na služby svadobnej fotografie alebo svadobnej video produkcie na jeden z uvedených balíkov služieb. Akciu je možné uplatniť najneskôr do konca roku 2018 po predložení získaného kupónu. Konkrétnu cenovú ponuku Vám vypracujeme na základe konkrétnej požiadavky. Získané údaje slúžia len pre internú potrebu a nebudú postúpené tretím stranám. Toto nie je záväzná objednávka.

Formulár sa odosiela...

Vyskytla sa chyba servera.

Formulár bol prijatý.

manager@rproduction.sk (C) (P) RomanŠustek, R PRODUCTION, s.r.o. člen autorskej spoločnosti LITA +421 948 500 003